Günlük bugün başıma neler geldi, bir bilsen.

LBugün biraz sinirliyim. Kafamı sürekli kurcalayan bir konu var.

1.Kasım.2016

Bugün biraz sinirliyim. Kafamı sürekli kurcalayan bir konu var.
Belki de birçok kişinin hayatının ellerinde olduğu kişilerden bahsediyorum, ÖĞRETMENLER. Bazı ögretmenler gerçekten harikadır. Dersini iyi anlatır, dinleyenler gerçekten bir şey anlarlar. Çünkü öğretmen dersi anlatmaktan zevk alıyorsa öğrenci bu dersi bir kere dinlemese başka bir sefer dinler. Çünkü öğretmen dersin anahtarıdır. Bugün başıma gelen bu feci dersi anlatayım sana günlük. Geçen sene zevkle dinledigim, sevdigim, sınavında başarılı oldugum ders artık kabus gibi geçiyor. Ne hocanın anlattıgından biz bir şey anlıyorduk ne de hoca kendi söyledigini anlıyordu.Bildiklerimizi de unutturdu. Ben tabi ki öğretmen değilim ama bir konuyu anlatırken veya normal bir ders işlerken birdenbire dersi durdurup başka bir şeyle ilgilenmenin nesi dogru ki ! Veya başka bir şeyden bahsedeyim. Öğretmen öğrenciden bir nebze olsun sorumlu değil midir? Anlamadığında yardım etmek sorunu oldugunda ona en iyi şekilde destek olmak ve problemlerini çözmek. Bir de unutmadan aynı eğitimciler her defasında "Oğlum siz ne üniversitesini kazanacaksınız, sizin daha çok çalışmanız lazım." demezler mi ? Doğru böyle bir ögretmenle küçük bir hendeği bile zor aşarız biz...

 

Foto:  http://yegitek.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2015_01/21111131_6176813c625735f1b4d0da7585d94b5528844ba89e068.jpg

 

Yorumlar
Jordan Singer
2d
Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Non minima ipsum at amet doloremque qui magni, placeat deserunt pariatur itaque laudantium impedit aliquam eligendi repellendus excepturi quibusdam nobis esse accusantium.
2 replies
Brandon Smith
2d
Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit.
James Parsons
1d
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Distinctio dolore sed eos sapiente, praesentium.
Santiago Roberts
4d
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iusto laborum in corrupti dolorum, quas delectus nobis porro accusantium molestias sequi.
Yorum Yap

Agave Kaktüsü Hikayesi

Admin

2. dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevaplar)

Admin

Anlatım Bozukluğu (Test)

Admin

Cümlenin Ögeleri (Test)

Admin

Anlatım Bozukluğu (Cümleler)

Admin

Video