Soorarai Pottru (Övülecek Cesaret)

LNedumaaran Rajangam "Maara" uçak biletlerinin pahalılığı yüzünden babasını son kez göremeyince, her bütçeye uygun olacak bir havayolu şirketi kurmak ister. Bu yolda bir çok zorluk ve düşmanla yüzleşmek zorunda kalır.

Nedumaaran, çok düşük bir fiyata herkes için uygun fiyatlı bir havayolu şirketi kurmak isteyen eski bir hava kuvvetleri kaptanıdır. Kariyerine orta sınıf bir adam olarak başlayan ve daha sonra havayolları işindeki sıkı çalışmasıyla büyük zirvelere çıkan Jaz havayollarının sahibi Paresh Goswami'den ilham alıyor. Nedumaaran, bir ittifak teklifi aracılığıyla Sundari ile tanışır ve ona evlenme teklif eder, ancak başlangıçta yalnızca uçuşlarda ve havayollarında menfaat sahibi olduğu için onu reddeder ve bu, eğer onun "koca olayı" olabileceğinden şüphe uyandırır. Üstelik fırıncılık işinin bu ilişkiden etkilenebileceğini düşünüyor. Ancak birkaç yıl sonra tanıştıklarında Nedumaaran onu ikna etmeyi başarır ve ikisi de birbirlerinin çıkarlarını desteklemeyi kabul eder ve sonunda evlenir. 

İzlemek için https://www.hdfilmcehennemi2.pw/soorarai-pottru-izle.html/2

Yorumlar
Jordan Singer
2d
Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Non minima ipsum at amet doloremque qui magni, placeat deserunt pariatur itaque laudantium impedit aliquam eligendi repellendus excepturi quibusdam nobis esse accusantium.
2 replies
Brandon Smith
2d
Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit.
James Parsons
1d
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Distinctio dolore sed eos sapiente, praesentium.
Santiago Roberts
4d
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iusto laborum in corrupti dolorum, quas delectus nobis porro accusantium molestias sequi.
Yorum Yap

Agave Kaktüsü Hikayesi

Admin

2. dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevaplar)

Admin

Anlatım Bozukluğu (Test)

Admin

Cümlenin Ögeleri (Test)

Admin

Anlatım Bozukluğu (Cümleler)

Admin

Video

Etiketler