PERCY VS GOLIATH (GDO Karşıtlığı)

LPercy ömrü boyunca çiftçilik yapmış ve hayatını da bu iş ile geçindiren ve 70 yaşına merdiven dayamış bir adamdır.

Bu filmi izlemeden önce Saklı Seçilmişler ve Deccal Tabakta kitaplarını okumanızı tavsiye ederim.

Percy için mahsulleri her şeydir ve bu mahsuller sayesinde hayatını idame ettirmektedir. Percy bir gün yetiştirdiği ürünlerinde GDO bulduğunda korkunç bir dehşete kapılır. Bunun nedenini araştıran Percy sonunda bu olaya sebep olanın dev bir şirket olduğunu keşfeder. 
Bu olaydan tek etkilenen çiftçinin kendisi olmadığını ve çiftçilerin inanılmaz zararlar yaşadığını anlayan Percy bu kendini beğenmiş şirkete karşı bir şeyler yapmaya karar verir. Percy ufak şikâyetlerle başlayan ve sonrasında da ardı arkası kesilmeyen savaşına başlar. Sadece bu olayda kendisi olmadığı için ve bu şirketin karşısına dikilme cesaretini de gösterdiği için Percy hiç beklemediği bir olayla karşılaşır. Bir an da Percy’nin arkasında binlerce çiftçi durmaya başlar. Percy  neler olduğunu anlamadan dünyanın en büyük haberleri arasında yer almaya başlar. Şirketlerin çiftçilerin haklarına saldırmalarını ve çiftçilerin eskisi gibi geçinemediklerini ve şirketlerin de çiftçileri piyasadan sürmek için yaptıkları çirkin oyunları korkusuzca anlatmaya başlayan Percy artık hem çiftçilerin hem de doğru yolu seçen ve doğruyu görmek isteyen insanların kahramanı olmuştur. Percy bu dev şirketle nasıl baş edecektir? Bu dev şirket neden çiftçilere zarar vermekte ve bunu kabul etmemektedir? Dev şirketler gerçekten de çiftçilerin bir karış toprağını kendilerine rakip olarak mı görmektedirler? Neden ürünler GDO ile kaplanmıştır? Gerçekten de bu olayın ardında dev bir şirket mi vardır? Percy hem halktan hem de çiftçi camiasından gerçekten gerekli olan desteği görebilecek midir? Percy çiftçilik yapmaya nasıl devam edecektir?

Fragman


Filmi izle
https://www.fullhdfilmizlesene.com/film/percy-4/

https://filmmakinesi.pw/film/percy-izle-2020/

Yorumlar
Jordan Singer
2d
Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Non minima ipsum at amet doloremque qui magni, placeat deserunt pariatur itaque laudantium impedit aliquam eligendi repellendus excepturi quibusdam nobis esse accusantium.
2 replies
Brandon Smith
2d
Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit.
James Parsons
1d
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Distinctio dolore sed eos sapiente, praesentium.
Santiago Roberts
4d
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iusto laborum in corrupti dolorum, quas delectus nobis porro accusantium molestias sequi.
Yorum Yap

Agave Kaktüsü Hikayesi

Admin

2. dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevaplar)

Admin

Anlatım Bozukluğu (Test)

Admin

Cümlenin Ögeleri (Test)

Admin

Anlatım Bozukluğu (Cümleler)

Admin

Video

Etiketler