Hastalığını Sev


Hastalık nedir? Nereden ortaya çıkar? Bilinçaltımız onu neden yaratır? Kendini arındırmanın esas kuralı nedir? Bu kitap size bu gibi soruların cevabını bulmanızda, hastalığa karşı tutumunuzu değiştirerek bedeninizi sağlıklı, yaşamınızı parlak ve mutlu kılmanıza yardımcı olacaktır.

Hastalığını Sev

Dr. V.Sinelnikov tarafından geliştirilen bilincin yeni modeli, kendine özgü etkili yöntem ve stratejileri size sadece kendinizi gerçek anlamda arındırmada değil, hastalığınızı önlemede de yardımcı olacaktır. Siz duygularınızı idare etmeyi, düşünceleri okumayı, eski korku ve sıkıntılarınıza veda edip, dargınlık ve kıskançlıktan kurtulmayı öğrenecek, acıma ve suçluluk hissinden vazgeçeceksiniz. Stres yaşamınızda sonsuza kadar yok olacaktır. Bu kitap arındırma gücüne sahiptir!
(Tanıtım Bülteninden)

 

Aklımda Kalanlar:

"Insan tarafindan yaratilan her sey imha edilmeye uygundur. Araba paslanır, ev harabeye döner, idealler baskaları ile değistirilir, bilgi yenilenir. Sadece Allah kalıcıdır. Başka her sey ise bu yolda sadece bir aractr. Yaşamin amacı ister maddi, ister manevi olsun, dünyevi değerleri biriktirmek olmamalıdir. Dünyevi değerlere takilip kalmayın, o zaman onları kaybetme hissi de yaşamazsınız. Evren  cömerttir, ihtiyacıniz olan her seyi size verecektir. Sadece güvenmeniz ve ihtiyacınız olan seylerin yaşamıniza girmesine hazir olmaniz gerekir."

"Bilinçaltı bizi bizden korumak için hastalığı çağırmak zorunda kalır."